Pozytywny wpływ energii Bębna Szamańskiego
Słowo „rytm” w języku greckim posiada wiele znaczeń, wśród których również oznacza „strumień”, „przepływ”.
Rytm bębna, który tańczy razem z Szamanem, tworzy ścieżkę dla najgłębszego uzdrowienia naszego umysłu, naszych emocji, duszy i, w konsekwencji, naszego ciała.
Dźwięk bębna dostarcza nam przeżyć naprawdę wyjątkowych, umożliwiając nam połączenie się z PRAWDZIWYMI nami i również z innymi stworzeniami, uwalniając, przywracając i uzdrawiając nas. Bęben szamański rozmawia z nami uniwersalnym językiem, który łączy nas wszystkich i wykracza poza słowa, poza nasze koncepcje i myśli, umożliwiając nam ponowne połączenie się z Kosmiczną Pajęczyną Życia, otwierając nasze serca i umysły.
Efekty terapeutyczne
Aktualne badania naukowe demonstrują efekty terapeutyczne dźwięku bębna szamańskiego. Wykazują one, że rytm bębna przyspiesza proces fizycznego zdrowienia oraz, że WZMACNIA NASZ UKŁAD IMMUNOLOGICZNY. Szamani na całym świecie wiedzą od zawsze to, co nauka odkrywa dopiero w ostatnich latach, czyli że, rytm tambura grającego pieśń wraz ze swoim szamanem, może:
Badania przeprowadzone przez doktora Barry Bittman ukazują jak dźwięk bębna szamańskiego może zwiększyć numer obecnych w naszym ciele komórek przeciwrakowych, wspomagając nas tym samym w walce z nowotworami i RÓŻNYMI RODZAJAMI WIRUSÓW.
Jakość naszego codziennego życia.
Rytm bębna wprowadza nas w stan głębokiego relaksu, obniża ciśnienie krwi, umożliwia nam stan dobrego samopoczucia, uwolnienia się od naszych emocjonalnych dramatów i zredukowanie stresu.
Aktualne badania medyczne potwierdzają, że STRES ma ogromny wpływ na powstawanie i pogłębianie się prawie wszystkich znanych nam chorób i stanowi jeden z GŁÓWNYCH POWODÓW potencjalnie śmiertelnych chorób, takich jak zawał serca, udar i OBNIŻENIE WYDAJNOŚCI NASZEGO UKŁADU ODPORNOŚCIOWEGO.
Badania naukowe wykazują, że dźwięk bębna zwiększa produkcję endorfiny i endogennych opiatów, czyli naturalnych substancji przeciwbólowych, które nasz organizm jest w stanie produkować samodzielnie.
Inne badania naukowe wykazują, że dźwięk bębna może:
“Dzień dobry wszystkim.. pragnę się z Wami podzielić “eksperymentem”, który Joanna przeprowadziła na mojej Mamie.. w ostatnich czasach Mama spała bardzo niewiele, góra 3-4 godziny w nocy.. budziła się o północy i nie mogła już dłużej spac.. w ostatnim tygodniu godziny snu wydlużyły się do 7.