Ancestralna matematyka – Twoi Przodkowie- na ile ich tak naprawdę znasz? ©

Zatrzymaj się tylko na moment i pomyśl: abyś mógł się narodzić ty, potrzebowałeś:

2 rodziców,

4 dziadków,

8 pradziadków

16 prapradziadków

32 pra(3)dziadków

64 pra(4)dziadków

128 pra(5)dziadków

256 pra(6)dziadków

512 pra(7)dziadków

1024 pra(8)dziadków

2048 pra(9)dziadków

Abyś mógł się narodzić TY, dzięki 12 poprzednim generacjom, w przeciągu około 400 lat, potrzebowałeś około 4096 przodków!

Ile żyć? Ile historii, trudności, walk i smutków? I – jednocześnie – ile nadziei, miłości, mądrości i wiedzy, którą możemy odzyskać?

Ile nadziei i wiedzy posiadasz w sobie nawet tego nie podejrzewając?

Twoi Przodkowie – na ile ich naprawdę znasz? ©

Nasi Przodkowie – osoby, dzięki którym żyjemy na tym świecie – są zbyt ważni, aby czcić ich wyłącznie jeden dzień w roku. Czucie i uznanie ich obecności przy nas i w nas to przepiękny sposób ich honorowania przez cały rok. Z czasem, kiedy Twoja koneksja z nimi pogłębi się, zauważysz znaczące zmiany w Twoim życiu, codziennym i duchowym.

Będziesz w stanie patrzeć na świat z nowej perspektywy. Na początku wzrośnie Twoja znajomość samego Ciebie, a następnie Twoja świadomość rozszerzy się poza okres Twojego obecnego życia i poza Twoje wyobrażenie o Tobie samym. Historia, która rozpoczyna się z pierwszym naszym oddechem i kończy się z ostatnim, to zaledwie jeden rozdział o wiele dłuższej opowieści. Uznanie nas samych w kontekście tej historii jest w stanie uleczyć jedną z najgłębszych ran zadawanych nam przez naszą kulturę: mit, iż jesteśmy tu sami, bez historii i bez przeszłości.

Oprócz naszych Przodków biologicznych wszyscy posiadamy również i antenatów innego typu, którzy nam towarzyszą: nasi Przodkowie duchowni, Przodkowie, z którymi dzielimy coś specjalnego (np. naszą pasję lub talent) oraz Przodkowie, którzy zdecydowali się towarzyszyć nam w tym życiu z wyłącznie im znanych powodów. Twoje praktyki w celu honorowania Przodków mogą obejmować ich wszystkich i jeszcze o wiele więcej.  

ZTERY PODRÓŻE SZAMAŃSKIE NA PLATFORMIE ZOOM, OKOŁO 1 GODZINY KAŻDA:

  1. Spotykamy naszych Przodków – fizycznych, duchowych i naszych Przewodników
  2. Uzdrawiamy ancestralny dramat
  3. Znaczenie i ważność ofert i darów dla naszych Przodków
  4. Przywołujemy moc i magię naszych Przodków.

Wszystkie podróże będą nagrane dla uczestników. Dodatkowo, przed każdym spotkaniem otrzymacie plik pdf z opisem i znaczeniem danej podróży.

 Twoi Przodkowie- na ile ich tak naprawdę znasz? ©

Just Joanna – wszystkie prawa zarezerwowane